28.03.2016 - Daikin KSÜ´de Buhar Kazanları Havalandırma İklimlendirme Çözümleri Eğitim Semineri Düzenlendi

KSÜ’de Buhar Kazanları Havalandırma İklimlendirme Çözümleri Eğitim Semineri Düzenlendi-28.03.2016
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü ve Makine Mühendisliği Öğrenci Topluluğu tarafından "Buhar Kazanları-Havalandırma İklimlendirme Çözümleri" konulu eğitim semineri düzenlendi.
 
Buhar Kazanları Havalandırma İklimlendirme Çözümleri Eğitim Semineri

KSÜ Fen Edebiyat Fakültesi Mehmet Akif Ersoy Amfisi’nde gerçekleştirilen programda, Daikin Türkiye Firması "Buhar Kazanları-Havalandırma İklimlendirme Çözümleri" konusunda eğitim semineri verdi.
 
Seminere Daikin Adana Bölge Müdürü Kerim Caymaz, Satış-Proje Mühendisi Fatih Diker ve Daıkın Kahramanmaraş Professional Temsilcisi Makine Mühendisi Orhan Ercan konuşmacı olarak katıldı. Sadece teknik bilgilerin aktarılması ile sınırlı kalmayan eğitimde, Makine Mühendisi adayı öğrencilere iş başvurusu yaparken dikkat edecekleri hususlar hakkında ve çalışma hayatında piyasa beklentileri konusunda da yararlı bilgiler verildi.
 
Son derece geniş bir çalışma yelpazesi olan makine mühendisliğinin, çalışma alanı öğrencilik sürecinde belirlenmesi gerektiğini ifade eden Daikin Adana Bölge Müdürü Kerim Caymaz “Firmalar açısından hangi üniversiteden mezun olduğunuzun artık hiçbir önemi yok. Kendinizi hem teknik bilgi hem de sosyal anlamda geliştirmeniz firmalar için çok daha önemlidir.” diye konuştu.
 
Daikin Kahramanmaraş Temsilcisi Makine Mühendisi Orhan ERCAN ise hem şehrin hem de Isıtma-Soğutma sektörünün Makine Mühendislerine çok ihtiyaç duyduğunu belirterek ”Sizin fiziki koşullarınızı ve laboratuvarlarınızı gezip gördüm. Bizlerin aldığı eğitimden çok daha iyi koşullara sahipsiniz. Size düşen bu mesleğin hakkını verip iyi mühendisler olarak piyasaya çıkmanızdır. Sizleri bekliyoruz. ” şeklinde konuştu.
Web Tasarım