Akademi olarak hedefimiz; eğitim kutsal misyonu etrafında, başarı odaklı-bilgisi yüksek-iyi ahlaklı-donanımlı ve yarına hazır profesyonellerin gelişimine yardımcı olmaktır.
S. KARAKULAÇ

Ezberlemek başkadır, öğrenmek ve ona anlam vermek başkadır. Geleceğinizi anlamlandırmak ve adınızı başkalarından duymak için kendinize fırsat verin.
M. KURT

Daikin Akademi, karşılaşacağı tüm zorlukların bilincinde olarak şirket içi ve dışında etki edeceği değişim ve gelişimin motivasyonunda, tamamen gönüllü, adanmışlık ilkesine bağlı ve kişilerden bağımsız olarak çalışmalarına devam edecektir.
A. E. DURSUN

Sanayi ile akademik kültürün gerçek manada harmanlandığı bir eğitim merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
A. REİSOĞLU

Güçlü kurumlarda çalışanlar kurumun özvarlığı olduklarını çok iyi bilir; iş yapmaktan aynı şeyi anlar ve enerjilerini kişilere değil iş ve gelişime odaklar. Kurumun gelişim hedeflerini kendileri için de amaç bilirler.
E. YILDIZELİ

Farkında olmak gelişimin başlangıç noktasıdır. Daikin Akademi olarak farkındalık yolunuzu çok daha güçlü bir şekilde aydınlatmaya hazırız!
A. MERCAN

Eğitimli bireylerden eğitimli toplum oluşturmak için çalışıyoruz.
R. RAKICI

Eğitim, kendini hayata hazırlamak için bilginin artırılması değil, topluma karşı sorumluluğumuz ve hayatın kendisidir.
S. GÜRSOYLU

Sürekli eğitim sayesinde üretime değer katan ve toplumun geleceğine yön veren bireylerle bir arada olacağımız yeni bir Daikin Akademi yılına merhaba…
E. KARACA

“Daikin’in iklimlendirme sektöründeki liderliğini eğitim konusunda da sürdürmeye devam edeceğiz.”
A. YAKUT

Gelişim bireylerden başlar ve organizasyonun kültürüne etki eder. Akademimiz bunun için eşsiz bir fırsattır.
B. ATAKAY

Web Tasarım