DAIKIN TÜRKİYE / DAIKIN AKADEMİ

Daikin Akademi Kuruluş Amacı

Gelecekteki ihtiyaçları ve hayalleri önceden tanımlayarak gerçekleştirmeyi kendine misyon edinmiş olan Daikin, öncü ve yenilikçi bir kuruluş olarak emin adımlarla gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Faaliyete geçtiği günden bu yana en son teknoloji ve en üstün nitelikli ürünlerle ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve merkezi sistemler alanında sürekli ilerleme kaydeden Daikin, pek çok icat ve yenilikle dolu geçmişinden aldığı güçle bugün de müşterilerine kolaylık ve konfor sunuyor.

Sunduğu çözümlerle dünyada ve Türkiye’de bir numara olmak, Daikin’in öncelikli hedefidir. Bu da innovasyon ve kalite geleneğimizin, dünya çapında varlığımızın ve dört temel alanda gerçekten de tam çözüm sunmamızı sağlayan eksiksiz ürün gamımızın desteklediği bir hedeftir.

Öneri Formu

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak hazırlanan Aydınlatma Metni'nde belirtilen hususları okudum ve anladım. Kişisel verilerimin Aydınlatma Metni'nde belirtilen amaçlar ve ilkeler kapsamında işlenmesine ve aktarılmasına özgür iradem ile ve açıkça

Web Tasarım